Velké Losiny oficiální stránky obce

Velké Losiny

Kontaktní informace

Obec Velké Losiny
Rudé armády 321
788 15 Velké Losiny

tel: 583 248 422
email: podatelna@losiny.cz

Všechny kontakty

Dnes je: 18. 10. 2018
Svátek má: Lukáš

Lázně Velké Losiny

V Termálních lázních Velké Losiny již neléčíme nemoci dýchacího ústrojí, ale před dvěma lety jsme začali léčit kožní onemocnění.

Termální lázně Velké Losiny patří mezi nejstarší moravské lázně.  Návštěvníky a lázeňskými hosty jsou vyhledávány především kvůli léčebným účinkům místních minerálních vod, ale také pro svoji příjemnou polohu v podhůří Hrubého Jeseníku. Léčí se zde onemocnění pohybového aparátu, neurologická, kožní, oběhová a onkologická onemocnění. Hlavním léčebným prostředkem je sirná termální voda o teplotě kolem 36°C. Lázně nabízí komplexní lázeňskou péči, příspěvkovou lázeňskou péči, samoplátecké balíčky léčebné i wellness, týdenní i krátkodobé, procedury pro širokou veřejnost, vnitřní termální bazén.


 

Součástí Termálních lázní Velké Losiny je Wellness hotel Diana. Hotel se nachází nedaleko lázeňského městečka Velké Losiny, asi 1,5 km nad areálem lázní, na okraji lesa s nádherným výhledem na unikátní Eco park a Jeseníky. Hotel Diana nabízí aktivní dovolenou s možností sportovního vyžití pro celou rodinu. Hotel je také specialistou na firemní akce a kongresy a nabízí skvělou kuchyni plnou specialit.


 

www.lazne-losiny.cz, 583 394 111, info@lazne-losiny.cz, Lázeňská 323, 788 15 Velké Losiny.


 

Adresa

Lázně Velké Losiny

Lázeňská 323
78815 Velké Losiny

 

Vnitřní termální bazén: tel. 583 394 111

Email

WWW

Telefon

Fax

Jste zde: Úvod > Organizační složky > Obec Velké Losiny

Obec Velké Losiny © 2018

Kontakty | Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti